• Stolarka drzwiowa

    Stolarka drzwiowa

    Drzwi zewnętrzne, antywłamaniowe i techniczne...

Okna i Drzwi Katowice

Stolarka Drzwiowa - Dobór, Pomiar i Montaż

Oferujemy drzwi stalowe - zewnętrzne oraz wewnętrzne przeznaczone do instalacji na klatkach schodowych. Proponowane przez nas drzwi są w szerokiej gamie kolorystycznej z wykończeniem w postaci przeszkleń, paneli doświetlających i witraży. W ciągłej sprzedaży posiadamy pełną game wzorów i modeli czołowych producentów stolarki drzwiowej w konkurencyjnych cenach!

Drzwi zewnętrzne są wizytówką naszego domu. To pierwszy przedmiot, na który zwracają uwagę nasi goście. Powinny więc być estetyczne, stabilne, mocne, ciepłe w dotyku, odporne na wypaczenia, dobrze izolujące. Powinny stanowić skuteczną zaporę przed nieproszonymi gośćmi, a zarazem spełniać ważną funkcję użytkową i estetyczną. Najczęściej drzwi zewnętrzne, jak sama nazwa wskazuje przeznaczone są dla zewnętrznych części pomieszczeń gospodarczych, domów i lokali. Proponujemy drzwi jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe, które cieszą się ogromną popularnością na rynku budowlanym. Dodatkowo do wyboru jest wiele kolorów i fasonów, zaś najczęściej wybierane są - mahoń, orzech, oraz złoty dąb.

Drzwi zewnętrze z montażem już od 1000zł!
Przykładowe modele drzwi

Classic 300
Classicc 300
Duoxis13300
Dwuskrzydlowe 300
Ekonova 300
Pl 300
Plus3xiv
Plus 300
Pluss 300winchester
Pluszd 300
Przeciwvii
Standard55 300
Ta001
Tsd6105d6
Tsd8s121d8s
Xis10naswietla Main

Stolarka otworowa
100% zadowolonych klientów

Gwarantujemy szybki i sprawny montaż na najwyższym poziomie, dzięki sprawdzonym i doświadczonym ekipom montażowym (19 lat doświadczenia). Odpowiedni dobór produktu, profesjonalne doradztwo wraz z dokładnym ustaleniem koniecznych wymiarów dzięki bezpłatnej wizycie naszego przedstawiciela na miejscu montażu. Czystość i porządek w miejscu montażu dzięki zabezpieczeniu obszaru bezpośrednio związanego z montażem za pomocą folii ochronnych oraz starannego uporządkowania miejsca pracy. Pełną odpowiedzialność za wykonany montaż – udzielamy pełnej 2 letniej gwarancji na wykonaną usługę oraz dołączamy kartę gwarancyjną producenta zamontowanego produktu.

Zapraszamy do współpracy