• Montaż stolarki

    Montaż stolarki

    Nasze ekipy montażowe posiadają wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt, dzięki czemu montaż jest przeprowadzany szybko i fachowo.

Okna i Drzwi Katowice

Montaż stolarki drzwiowej i okiennej

Dla zapewniania wieloletniej trwałości stolarki drzwiowej i okiennej oraz zadowolenia z jej użytkowania zapewniamy fachowy montaż w cenie oferowanej przez nas stolarki.

Aby w pełni byli Państwo usatysfakcjonowani z oferowanych przez nas wyrobów oferujemy usługę montażu zakupionych u nas okien i drzwi. Nasze ekipy montażowe posiadają wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt, dzięki czemu montaż jest przeprowadzany szybko i fachowo.

Zakres oferowanej usługi montażu stolarki:

  • bezpłatny obmiar
  • demontaż starej stolarki
  • montaż zakupionej u nas stolarki
  • montaż parapetów wewnętrznych i zewnętrznych
  • obróbkę tynkarską ościeży

Do okien PCV, oraz drewnianych oprócz montażu tradycyjnego za pomocą kotew oraz piany PUR proponujemy tak zwany - "ciepły montaż" system ten skierowany jest do "domów pasywnych" i nie tylko...

 


07 Cieply Montaz Poziomowanie Okna
23 770x513
4
Cieply Montaz

Stolarka otworowa
100% zadowolonych klientów

Gwarantujemy szybki i sprawny montaż na najwyższym poziomie, dzięki sprawdzonym i doświadczonym ekipom montażowym (19 lat doświadczenia). Odpowiedni dobór produktu, profesjonalne doradztwo wraz z dokładnym ustaleniem koniecznych wymiarów dzięki bezpłatnej wizycie naszego przedstawiciela na miejscu montażu. Czystość i porządek w miejscu montażu dzięki zabezpieczeniu obszaru bezpośrednio związanego z montażem za pomocą folii ochronnych oraz starannego uporządkowania miejsca pracy. Pełną odpowiedzialność za wykonany montaż – udzielamy pełnej 2 letniej gwarancji na wykonaną usługę oraz dołączamy kartę gwarancyjną producenta zamontowanego produktu.

Zapraszamy do współpracy