• Okna na wymiar

    Okna na wymiar

    W naszej ofercie okna aluminiowe, drewniane i pcv - montaż gratis!

Okna i Drzwi Katowice

Stolarka Okienna

Nowoczesne budownictwo wymaga coraz wyższych standardów. Oferowana przez nas stolarka okienna jest odpowiedzią na najbardziej wysublimowane oczekiwania.

Wybór okien decyduje w przeważającej mierze o atrakcyjności budynku z bardzo prostego względu - jest ich przeważnie zamontowanych najwięcej, w stosunku do innych materiałów budowlanych. Okna decydują o tym, jak budynek wygląda, jakie niesie ze sobą skojarzenia, czy jest zaprojektowany w sposób odważny i podkreślający uwagę przechodniów i potencjalnych inwestorów zainteresowanych pozyskaniem produktów stolarki otworowej o podobnych kształtach i właściwościach energetycznych.

Proponowana przez naszą firmę, stolarka okienna charakteryzuje się zróżnicowanymi parametrami produkcji. Wszystkie z nich należą do najwyższej klasy produkcji w systemie stolarki otworowej – klasy A. Oznacza to między innymi, że w każdym naszym oknie minimalna grubość ścianek zewnętrznych wynosi 3mm, z kolei szerokość komór wewnętrznych przekracza zawsze 5mm. Ponadto każde okno jest zbudowane w oparciu profile marki VEKA, to jedyne profile na rynku polskim posiadające na wszystkie swoje produkty aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej – ITB.

Wszystkie produkty posiadają Europejski Certyfikat Jakości ift Q-ZERT. Jest to bardzo ważna korzyść z punku widzenia wiarygodności oferty dla klienta, która oznacza dla niego pewność zakupu okien najwyższej jakości.

W naszej ofercie:

  • Okna Drewniane
  • Okna Aluminiowe
  • Okna PCV
  • Okna balkonowe i tarasowe


Drewniane2 1
Aldom Bud Sp Z Oo Okna Okna Pcv I Drewniane
Okna Pvc
Okno Pcv
Phoca Thumb L 0 797fc9c09feb0c60017cc4043b14db29
Phoca Thumb L Aranzacjaoknazolty2
Phoca Thumb L Bilde
Okno Harmonijkowe
Phoca Thumb L 8530f Mieszkanie Zdjecia 1 Jpg Kacik Wypoczynkowy Przy Oknie 13 Main
R11
Toma Okna Pcv5

Stolarka otworowa
100% zadowolonych klientów

Gwarantujemy szybki i sprawny montaż na najwyższym poziomie, dzięki sprawdzonym i doświadczonym ekipom montażowym (19 lat doświadczenia). Odpowiedni dobór produktu, profesjonalne doradztwo wraz z dokładnym ustaleniem koniecznych wymiarów dzięki bezpłatnej wizycie naszego przedstawiciela na miejscu montażu. Czystość i porządek w miejscu montażu dzięki zabezpieczeniu obszaru bezpośrednio związanego z montażem za pomocą folii ochronnych oraz starannego uporządkowania miejsca pracy. Pełną odpowiedzialność za wykonany montaż – udzielamy pełnej 2 letniej gwarancji na wykonaną usługę oraz dołączamy kartę gwarancyjną producenta zamontowanego produktu.

Zapraszamy do współpracy