• Rolety i Żaluzje

  Rolety i Żaluzje

  Żaluzje wewnętrzne oraz rolety zewnętrzne w tym antywłamaniowe

Okna i Drzwi Katowice

Rolety okienne i drzwiowe

Ochrona pomieszczeń przed nadmiernym nasłonecznieniem latem i utratą ciepła zimą. Zabezpieczenie budynków przed próbą włamania. Nasze rolety funkcjonują długo i bezawaryjnie, ponieważ ich dobór i wykonanie są bardzo staranne.

Rolety zewnętrzne to ruchome pancerze złożone z wielu aluminiowych profili poziomych, z których każdy wypełnia pianka poliuretanowa. Profile te różnią się od siebie wysokością, a wysokość tę dobiera się w zależności od szerokości i wysokości powierzchni, które mają być przesłaniane. Końce profili ukryte są w estetycznych prowadnicach bocznych, a mechanizmy sterownicze schowane są w ładnie prezentujących się listwach wykończeniowych.

Rolety zarówno okienne jak i drzwiowe mają wpływ na termiczny komfort przebywania w pomieszczeniach. Pod spuszczonym pancerzem powstaje poduszka powietrzna, która izoluje pomieszczenie od gorąca lub zimna panującego na zewnątrz. Dzięki temu można zmniejszyć koszty energii wydatkowanej na ocieplanie i chłodzenie mieszkań i domów. Rolety zewnętrzne zabezpieczające, to pancerze aluminiowe wzbogacone o liczne dodatkowe zabezpieczenia, jakimi są zasuwy, zamki i rygle. Dzięki ich zastosowaniu, rolety chronią budynki przed wtargnięciem kogoś z zewnątrz.

Rolety zewnętrzne to także gwarancja ciszy w domu, mieszkaniu czy biurze. Pancerze aluminiowe odbijają bowiem głośne dźwięki, nie dopuszczając ich do środka. Można powiedzieć, że rolety takie działają jak profesjonalne ekrany akustyczne montowane przy drogach szybkiego ruchu. Zewnętrzne osłony okienne wpływają korzystnie na funkcjonowanie stolarki okiennej. Dodatkowo oszczędzają ją chroniąc przed bezpośrednim stykaniem się z deszczem, śniegiem, wiatrem i promieniami słonecznymi.

W naszej ofercie znajdą Państwo rolety zewnętrzne okienne, nadprożowe i elewacyjne. Ponadto oferujemy rolety z kasetami górnymi owalnymi i ściętymi pod kątem 45 stopni. Rolety zewnętrzne pokrywane są farbami odpornymi na czynniki atmosferyczne.

W naszej ofercie:

 • Rolety zewnętrzne - system adaptacyjny
 • Rolety zewnętrzne - system podtynkowy
 • Rolety zewnętrzne - system nadstawny
 • Rolety zewnętrzne - system nadprożowy
 • Rolety zewnętrzne - system bramowy


20100610023443roz21
DSCF1684A
Integro 1
Rolety Zewnetrzne  System SKN (3)
Images 1
Images 2
Images
Images3
Pobrane
Roletaogbig
Rolety Zewnetrzne 04
Rolety Zewnetrzne Podtynkowe

Stolarka otworowa
100% zadowolonych klientów

Gwarantujemy szybki i sprawny montaż na najwyższym poziomie, dzięki sprawdzonym i doświadczonym ekipom montażowym (19 lat doświadczenia). Odpowiedni dobór produktu, profesjonalne doradztwo wraz z dokładnym ustaleniem koniecznych wymiarów dzięki bezpłatnej wizycie naszego przedstawiciela na miejscu montażu. Czystość i porządek w miejscu montażu dzięki zabezpieczeniu obszaru bezpośrednio związanego z montażem za pomocą folii ochronnych oraz starannego uporządkowania miejsca pracy. Pełną odpowiedzialność za wykonany montaż – udzielamy pełnej 2 letniej gwarancji na wykonaną usługę oraz dołączamy kartę gwarancyjną producenta zamontowanego produktu.

Zapraszamy do współpracy