• Serwis szklarski

    Serwis szklarski

    Wieloletnie doświadczenie i umiejętności pozwalają na świadczenie kompleksowych usług szklarskich w tym napraw szyb zespolonych, na terenie Katowic i okolic.

Okna i Drzwi Katowice

Serwis Szklarski

Wieloletnie doświadczenie i umiejętności pozwalają na świadczenie kompleksowych usług szklarskich w tym napraw szyb zespolonych, na terenie Katowic i okolic.

Stosujemy sprawdzone materiały i kleje, używamy specjalistycznych narzędzi, zapewniamy bezpieczny i profesjonalny transport. Oferujemy także duży wybór szkła - antywłamaniowe różnej grubości, hartowane, lacobele (różne kolory), ornamenty, szkło żaroodporne, antisole, szkło bezbarwne (od 2-12 mm.), szyby zespolone, lustra.

Zakładamy również folie okienne - antywłamaniowe, przeciwsłoneczne, dekoracyjne.

Usługi wykonujemy nie tylko dla osób indywidualnych, ale też dla małych i dużych przedsiębiorstw. Oferujemy duży asortyment szkła, przystępne ceny, krótki termin realizacji i bezpłatne wykonanie pomiarów.


07 Cieply Montaz Poziomowanie Okna
23 770x513
4
Cieply Montaz

Stolarka otworowa
100% zadowolonych klientów

Gwarantujemy szybki i sprawny montaż na najwyższym poziomie, dzięki sprawdzonym i doświadczonym ekipom montażowym (19 lat doświadczenia). Odpowiedni dobór produktu, profesjonalne doradztwo wraz z dokładnym ustaleniem koniecznych wymiarów dzięki bezpłatnej wizycie naszego przedstawiciela na miejscu montażu. Czystość i porządek w miejscu montażu dzięki zabezpieczeniu obszaru bezpośrednio związanego z montażem za pomocą folii ochronnych oraz starannego uporządkowania miejsca pracy. Pełną odpowiedzialność za wykonany montaż – udzielamy pełnej 2 letniej gwarancji na wykonaną usługę oraz dołączamy kartę gwarancyjną producenta zamontowanego produktu.

Zapraszamy do współpracy