Okna i Drzwi Katowice

Stolarka Aluminiowa

W naszej ofercie znajdują się okna, drzwi, witryny, ogrody zimowe oraz inne konstrukcje aluminiowe.

Ponadto dzięki naszej szerokiej ofercie obejmującej całą stolarkę otworową, odpowiadamy zapotrzebowniu współczesnego rynku i jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć każdy obiekt w kompletną stolarkę. Dzięki naszemu doświadczeniu od lat współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi, deweloperskimi, spółdzielniami oraz prywatnymi inwestorami wyposażając ich obiekty w kompletne sytemy drzi oraz okien wykonanych z aluminium.

Posiadamy kompleksowe rozwiązania systemowe, nowoczesny park maszynowy, oraz profesjonalną i doświadczoną załogę, dzięki czemu nasza firma jest w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane zamówienia.

Profil Aluminiowy MB-60

Profil Aluminiowy MB-60

Profil Aluminiowy MB-86

Profil Aluminiowy MB-86

Profil MB-104 Passive

Profil MB-104 Passive

 • Profil Aluminiowy MB-60
 • Profil Aluminiowy MB-86
 • Profil MB-104 Passive
 • Profil Aluminiowy MB-60

  Cechą charakterystyczną systemu jest jego ścisłe powiązanie z systemami okienno-drzwiowymi MB-45, MB-59S i MB-70. Przyjęcie takiego założenia konstrukcyjnego pozwoliło uzyskać i zastosować wiele kompatybilnych elementów w tych systemach, np.: wspólnych listew przyszybowych, narożników, listew uszczelniających, uszczelek przyszybowych i przymykowych, wspólnych okuć, zamków, zawiasów oraz wiele identycznych procesów technologicznych, jak kołkowanie łączników przewiązek i poprzeczek, klejenie narożników, itd. Powierzchnia profili aluminiowych okien może być wykończona technikami lakierowania proszkowego lub anodowania.

  Zamów Pomiar

 • Profil Aluminiowy MB-86

  System okienno-drzwiowy MB-86, to produkt o bardzo dobrych parametrach, dający możliwość zaspokojenia różnorodnych potrzeb użytkowników. MB-86, to pierwszy w świecie system aluminiowych okien i drzwi, w którym zastosowany został aerożel - materiał o doskonałej izolacyjności termicznej. Do zalet systemu MB-86 należy także wysoka wytrzymałość profili, umożliwiająca wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach i ciężarze. Na bazie systemu MB-86 można także wykonywać drzwi panelowe, które dają bogate możliwości estetyczne i są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Powierzchnia profili aluminiowych okien może być wykończona technikami lakierowania proszkowego lub anodowania.

  Zamów Pomiar

 • Profil MB-104 Passive

  System służy do wykonywania elementów zabudowy zewnętrznej wiatrołapów, witryn i konstrukcji przestrzennych, które cechuje, doskonała izolacja termiczna i bardzo dobra izolacja akustyczna, szczelność na wodę i powietrze oraz wysoka wytrzymałość konstrukcji. Konstrukcja kształtowników systemu MB-104 Passive posiada dwa warianty wykonania w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej: SI i AERO Parametry okien wykonanych z elementów systemu MB-104 Passive przekraczają wymagania obowiązujących przepisów i norm, dlatego też jest systemem przeznaczonym do budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Powierzchnia profili aluminiowych okien może być wykończona technikami lakierowania proszkowego lub anodowania.

  Zamów Pomiar

 • Profil Aluminiowy MB-60
 • Profil Aluminiowy MB-86
 • Profil MB-104 Passive

Stolarka otworowa
100% zadowolonych klientów

Gwarantujemy szybki i sprawny montaż na najwyższym poziomie, dzięki sprawdzonym i doświadczonym ekipom montażowym (19 lat doświadczenia). Odpowiedni dobór produktu, profesjonalne doradztwo wraz z dokładnym ustaleniem koniecznych wymiarów dzięki bezpłatnej wizycie naszego przedstawiciela na miejscu montażu. Czystość i porządek w miejscu montażu dzięki zabezpieczeniu obszaru bezpośrednio związanego z montażem za pomocą folii ochronnych oraz starannego uporządkowania miejsca pracy. Pełną odpowiedzialność za wykonany montaż – udzielamy pełnej 2 letniej gwarancji na wykonaną usługę oraz dołączamy kartę gwarancyjną producenta zamontowanego produktu.

Zapraszamy do współpracy