Okna i Drzwi Katowice

Stolarka Drewniana

Okna drewniane to coś więcej, niż stolarka okienna. To okna posiadające duszę.

Choć zwolenników okien drewnianych zawsze było wielu, to w ostatnich latach ich grono dynamicznie się powiększa. Jest to zasługa nieprzemijającej mody na ekologię, zdrowy styl życia i otaczanie się produktami prosto z natury, charakteryzującymi się również doskonałą jakością wykonania. Do ich wytwarzania najczęściej wykorzystuje się doskonałe gatunkowo drewno sosnowe. Ale równie chętnie sięga się po Dąb, a nawet gatunki egzotyczne, takie jak Meranti.

Cechy konstrukcyjne okien drewnianych

Możliwość instalacji pakietu 3-szybowego zapewniającego doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Trzy uszczelki po zetknięciu ze sobą tworzą dwie komory powietrzne, dodatkowo izolując pomieszczenie. Umożliwiają jednocześnie wolną wymianę wstępnie ogrzanego powietrza. Termookapniki zabezpieczają ramę okienną przed działaniem wilgoci z zewnątrz. Odprowadzając wody opadowe poza ramy okienne, chronią całość konstrukcji przed zawilgoceniem. Konstrukcja zespolona wykonana z drewna klejonego trójwarstwowo.

Profil IV68 Standard

Profil IV68 Standard

Profil IV68 Softline

Profil IV68 Softline

System Profil IV68 Retro

System Profil IV68 Retro

 • Profil IV68 Standard
 • Profil IV68 Softline
 • System Profil IV68 Retro
 • Profil IV68 Standard

  To optymalny wybór dla osób, które ponad wszystko cenią sobie szlachetność i naturalność materiału. Okna wykonywane są ze starannie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, mahoniowego (Meranti) bądź dębowego klejonego warstwowo. Poddawane są technologicznej obróbce według restrykcyjnych standardów europejskich, co gwarantuje produkt o niepodważalnej jakości. Szeroka gama kolorystyczna i wzornicza swoboda, idące w parze z zaawansowaną technologią produkcyjną, pozwalają dostosować parametry użytkowe oraz ostateczny wygląd okna do wymagań każdego klienta.

  Zamów Pomiar

 • Profil IV68 Softline

  Jest to alternatywa dla systemu IV68 Standard z dodatkowymi walorami wizualnymi. Dzięki zaokrąglonym i opływowym kształtom profilu IV68 Softline wygląda niezwykle estetycznie i idealnie komponuje się w budynkach o nowoczesnej architekturze. Okno wykonane jest również w tym przypadku ze starannie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, mahoniowego (Meranti) bądź dębowego klejonego warstwowo.

  Zamów Pomiar

 • System Profil IV68 Retro

  System ten dedykowany jest osobom ceniącym sobie piękno i delikatność. Dzięki finezyjnej linii żłobień, System IV68 Retro pozwala zachować wygląd okien z XIX wieku. Dodatkowo zapewnia wysokie parametry izolacyjności i szczelności. To właśnie dzięki swoim walorom estetycznym profil ten stosowany jest najczęściej w stolarce budynków zabytkowych, willi i nowopowstających rezydencji.

  Zamów Pomiar

 • Profil IV68 Standard
 • Profil IV68 Softline
 • System Profil IV68 Retro

Stolarka otworowa
100% zadowolonych klientów

Gwarantujemy szybki i sprawny montaż na najwyższym poziomie, dzięki sprawdzonym i doświadczonym ekipom montażowym (19 lat doświadczenia). Odpowiedni dobór produktu, profesjonalne doradztwo wraz z dokładnym ustaleniem koniecznych wymiarów dzięki bezpłatnej wizycie naszego przedstawiciela na miejscu montażu. Czystość i porządek w miejscu montażu dzięki zabezpieczeniu obszaru bezpośrednio związanego z montażem za pomocą folii ochronnych oraz starannego uporządkowania miejsca pracy. Pełną odpowiedzialność za wykonany montaż – udzielamy pełnej 2 letniej gwarancji na wykonaną usługę oraz dołączamy kartę gwarancyjną producenta zamontowanego produktu.

Zapraszamy do współpracy